خشکبار درسینا
خانه / توت / توت خشک / قیمت توت خشک سفید درجه یک

قیمت توت خشک سفید درجه یک

توت خشک سفید به دلیل داشتن مدل های مختلف در انواع قیمت های مختلفی در بازار موجود می باشد اما مشتریان این نکته را می دانند که برای خرید نوع درجه یک این خشکبار باید هزینه بیشتری را در نظر بگیرند.
توت خشک سفید انواع بسیار متنوعی داشته که قیمت درجه یک هر کدام از آنها در بازار با یکدیگر بسیار متفاوت بوده و اختلاف قیمت چشمگیری با یکدیگر دارند.

لیست قیمت توت خشک
درجه بندی توت خشک

برای اینکه با تفاوت عمده بعضی از گونه های توت خشک سفید آشنا شوید در این نوشتار به ذکر تفاوت چند رقم از آنها اشاره کوتاهی خواهیم داشت.
به عنوان نمونه توت خشک سفید رسمی مشهد در میان همه هم نوعان خود به خاطر اینکه درجه یک و بی نظیر بوده از قیمت بالاتری برخوردار بوده و توت خشک نقلی هرات به خاطر اینکه در جه کیفیت پایین تری داشته، قیمت کمتری نسبت به بقیه دارد.

نکته مهم حجم خرید بالا می تواند قیمت توت خشک را پایین بیاورد و خریدار از تخفیف ویژه برخوردار گردد.

قیمت توت خشک سفید

انواع توت خشک سفید

توت خشک سفید در چند رقم کلی در بازار موجود می باشد که مهمترین های آن توت خشک سفید رسمی مشهد، توت خشک سفید نقلی هرات، توت خشک سفید بخارایی و توت خشک سفید کرمانشاه می توان اشاره نمود.
همانطور که به اطلاع شما بزرگواران رسید هر کدام از این توت خشک های سفید با توجه به درجه یک بودن و مرغوب بودن خود از قیمت های متنوعی برخوردار هستند.
از عوامل مهم در تعین قیمت توت خشک سفید درجه یک، روشن بودن، بهم چسبیده و فشرده بودن دانه های تشکیل دهنده توت و شیرینی آن می باشد که تاثیر بسیار زیادی در مشخص کردن قیمت توت خشک سفید ایفا می نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09158691003
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت توت خشک درجه یک

توت خشک درجه یک از کجا خرید نماییم؟

برای بسیاری از افراد این سوال مطرح است که توت خشک درجه 1 را از …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید.