خشکبار درسینا
خانه / توت / توت خشک / قیمت توت خشک سفید صادراتی مشهد

قیمت توت خشک سفید صادراتی مشهد

توت خشک سفید صادراتی با توجه به کشور متقاضی آن می تواند دارای درجه بندی های مختلفی باشد اما انواع بسیار با کیفیت و قیمت مناسب این محصول را می توان در تولیدات مشهد، یافت.
توت این میوه بسیار کوچک و شیرین هم به صورت تازه مورد اقبال و محبوبیت همه قرار گرفته و هم به صورت خشک شده خیلی پر طرفدار می باشد.
این میوه شیرین دارای انواع متنوعی بوده که گونه سفید آن تقریبا در اکثر شهر های ایران قابل رویش بوده که مشهد هم در زمره همین شهر ها قرار دارد.
توت خشک خواص دارویی بسیار بالایی داشته برای همین در زمره میوه و خشکبار صادراتی قرار گرفته که با توجه به در خواست کشور متقاضی، از درجه بندی های مختلفی برخوردار می باشد که بدون شک در قیمت نهایی آن بی تاثیر نیست.
توت خشک سفید مشهد
شهر مشهد به عنوان یکی از مراکز تولید عمده توت خشک سفید صادراتی در کشور شناخته می شود و قیمت توت خشک این شهر مبنا و طراز عیار و قیمت این میوه در کشور شناخته می شود.
توت خشک سفید با توجه به مدل و نوع درخت توت که عمدتا در سه شاخه اصلی در کشور شناخته می شود از قیمت های مختلفی برای فروش و صادرات برخوردار می باشد.
توت خشک های سفید صادراتی عمدتا از مدل توت رسمی بوده که با توجه به کیفیت خشک شدن میوه و بسته به روشن و تیره بودن آن قیمت های متمایزی از یکدیگر دارند.
توت خشک مشهد از درجه کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و به دلیل اینکه شیرینی طبیعی و مناسبی دارد بسیار برای بیماران دیابتی خوردن آن توصیه شده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09158691003
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت توت خشک درجه یک

توت خشک درجه یک از کجا خرید نماییم؟

برای بسیاری از افراد این سوال مطرح است که توت خشک درجه 1 را از …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید.