خشکبار درسینا
خانه / آلبالو / قیمت روز آلبالو تازه درشت صادراتی

قیمت روز آلبالو تازه درشت صادراتی

آلبالوی تازه درشت صادراتی در بازار با نرخ های مختلفی عرضه می شود و مشتریان می توانند برای قیمت روز این محصول با افراد متخصص در این زمینه ارتباط برقرار نمایند.
خیلی از کشورها نظیر روسیه از بزرگترین خریداران آلبالو تازه ایران محسوب می شوند و هر ساله می کوشند تا بتوانند این میوه را در حجم بالا از ایران خریداری نمایند.
آلبالویی که برای صادرات در نظر گرفته می شود باید درشت تر از نمونه های دیگر آن در بازار باشد و ظاهر بسته بندی و نوع چیدن این میوه ترش نیز خیلی در هنگام عرضه آن به کشور های مختلف مهم می باشد.
قیمت روز آلبالو تازه
آلبالوی تازه نمونه های گوناگونی را دارا می باشد اما تنها برخی از آنها برای صاردات مناسب می باشند. آلبالویی که در اواخر فصل بهار و در اوایل تابستان در بازار ها دیده می شود آلبالو فرنگی و مجاری می باشد و آلبالویی که در اواخر تیر ماه وارد بازار می شود به نام آلبالوی رسمی معروف است.
آلبالو رسمی دارای ظاهری ریز تر از آلبالو مجاری می باشد اما در برخی از نواحی می توان نمونه درشت این میوه را نیز یافت نمود.
تفاوت آلبالو مجاری با رسمی در این است که رنگ آلبالو رسمی تیره تر است و طعمی بهتر دارد و به دلیل این که دیر رس است تقریبا تا اواخر تابستان در برخی از مناطق یافت می شود.
قیمت روز آلبالوی درشت تازه و صادراتی با نمونه هایی که در بازار یافت می شود و چیدمان خاصی ندارد کاملا تفاوت دارد. برای خرید این محصول و حتی نوع خشک و فریز شده آن می توان با برخی از مراکز و افرادی که در زمینه صادرات و عرضه البالو تخصص لازم را دارند در ارتباط بود و بعد از کسب اطلاعات مفید، سفارش محصول داد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09158691003
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش آلبالو تازه با بسته بندی صادراتی

فروش آلبالو تازه با بسته بندی صادراتی در مرکز خشکبار درسینا صورت می گیرد. مشتریان …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید.