خشکبار درسینا
خانه / آلبالو / قیمت روز آلبالو درشت تازه صادراتی ایران

قیمت روز آلبالو درشت تازه صادراتی ایران

آلبالو تازه و درشت ایران اغلب برای صادرات نیز در نظر گرفته می شود و خیلی از مشتریان خارجی تمایل دارند تا از قیمت روز این محصول در بازارهای ایران مطلع شوند.
آلبالو تازه ایران در نمونه های ریز و درشت در بازار یافت می شود. علت اندازه های مختلف این میوه خوشرنگ به نوع درخت آلبالو و نوع آب و هوای منطقه بر می گردد اما اغلب نوع درشت این میوه برای صادرات جمع آوری می گردد.
خیلی از کشور های خارجی نظیر روسیه هر ساله مقدار چشم گیری از این میوه را از ایران خریداری می کنند برای همین مشتریان خارجی با شروع فصل جدید برداشت آلبالو تمایل دارند تا بتوانند از قیمت روز این محصول در بازار های ایران مطلع شوند.
قیمت آلبالوی صادراتی
مسلما میوه تازه ای که به عنوان محصول صادراتی چیده می شود باید با احتیاط بالایی برداشت شود تا ضربه خورده نشود. آلبالوی تازه صادراتی باید حتما با دم چیده شود و در بسته هایی تا سقف هشت کیلو آمده گردد. در غیر این صورت میوه سالم به مقصد نمی رسد و کیفیت خوب خود را از دست می دهد.
قیمت روز آلبالو تازه و درشت صادراتی در مناطق مختلف ایران کمی با هم تفاوت خواهد داشت اما با وجود این مشتریان باز هم سعی می کنند تا این میوه را برای طول مصرف سالانه خود خریداری نمایند تا با کمبود آن مواجه نشوند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09158691003
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش آلبالو تازه با بسته بندی صادراتی

فروش آلبالو تازه با بسته بندی صادراتی در مرکز خشکبار درسینا صورت می گیرد. مشتریان …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید.