خشکبار درسینا
خانه / آلبالو / آلبالو خشک / قیمت روز هر کیلو آلبالو خشک صنعتی

قیمت روز هر کیلو آلبالو خشک صنعتی

آلبالو خشک به روش های سنتی و صنعتی خشک می شود و می توان برای با خبر شدن از قیمت روز هر کیلو از این محصول با افرادی که در این زمینه فعالیت گسترده دارند ارتباط برقرار نمود.
آلبالو میوه ای است که بیشتر برای مصارف مختلفی مانند تهیه شربت و مربا از آن استفاده می کنند و کمتر برای تازه خوری خریداری می شود چون ترش است و سبب ایجاد ضعف در بدن می شود.
آلبالو در ایران به روش های سنتی و صنعتی خشک می شود. در روش سنتی آلبالو را بعد از شستشو در آفتاب پهن می کنند تا کاملا خشک شود و در روش صنعتی آلبالو را بعد از شستشو در دستگاه های میوه خشک کن قرار می دهند و در عرض مدت یک روز بسته به حجم دستگاه مقدار بالایی از این میوه را خشک می کنند.
قیمت آلبالو صنعتی
خیلی از مشتریان تمایل دارند تا آلبالو خشک صنعتی را خریداری نمایند برای همین پیگیر هستند تا از قیمت هر کیلو آلبالو خشک شده صنعتی مطلع شوند. اغلب قیمت نوع آفتابی و صنعتی این محصول هنگامی که به صورت عمده در اختیار مشتریان قرار می گیرد یکسان می باشد اما نکاتی مانند کیفیت و نوع آلبالو خشک شده در تعیین قیمت این محصول نقش به سزایی را ایجاد خواهد کرد.
به طور مثال قیمت آلبالو خشکی که دارای گوشت بیشتری باشد و بیشتر رطوبت خود را از دست داده باشد نسبت به بقیه نمونه های این محصول که در بازار موجود می باشد از نرخ بیشتری برخوردار است و این امری طبیعی است که مشتریان برای تهیه آن باید هزینه بیشتری را در نظر داشته باشند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09158691003
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی آلبالو خشک

فروش اینترنتی آلبالو خشک فله ای

فروش اینترنتی آلبالو خشک فله ای این امکان را برای خریداران فراهم می آورد تا …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید.