خشکبار درسینا
خانه / درسینا / قیمت روز پسته اکبری خام در کرمان

قیمت روز پسته اکبری خام در کرمان

قیمت روز پسته اکبری خام در کرمان موضوعی است که خیلی از خریداران این محصول تمایل دارند از آن آگاهی یابند تا بتواند برای تهیه آن به موقع دست به کار شوند.
پسته هایی که در کرمان تولید می شوند انواع مختلفی را دارا می باشند و علت این امر ارتباط مستقیمی با نوع نهالی دارد که باغداران در زمین های خود می کارند.
پسته اکبری یک نوع بسیار مرغوب این محصول است که کشیده تر از پسته های فندقی و کله قوچی می باشد و در دسته محصولات صادراتی و پر سفارش ایرانی قرار می گیرد.
این رقم پسته نیز میانند نمونه های دیگر در اندازه های درشتت و ریز عرضه می شود که نوع درشت و خندان آن نرخ بیشتری را به خود اختصاص خواهد داد.
قیمت روز پسته اکبری خام
خیلی از مشتریان تمایل دارند تا از قیمت روز پسته اکبری خام و تازه در بازارهای کرمان مطلع شوند و بر این باور هستند که می توانند این محصول را با نرخ بهتری از این شهر تهیه نمایند.
در صورتی که برخی از مراکز فروش خشکبار در ایران وجود دارند که می توانند پسته اکبری تازه و مرغوب کرمان را با قیمتی عالی در اختیار مشتریان خود قرار دهند.
برای سفارش پسته اکبری خام و خرید آن با با قیمت روز آن در بازار های کرمان می توان با این مراکز تماس گرفت و اطلاعات لازم را کسب نمود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09158691003
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد توسط سایت درسینا با بهترین کیفیت و …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید.