خشکبار درسینا
خانه / درسینا / قیمت زرشک بسته بندی صادراتی در تهران

قیمت زرشک بسته بندی صادراتی در تهران

زرشک بسته بندی صادراتی به دلیل این که در انواع مختلف و در وزن های گوناگون آماده می شود از قیمت های مختلفی برخوردار است و می توان این محصول را از بازارهای تهران نیز خریداری نمود.
زرشک یک محصول بسیار مهم برای کشورمان به حساب می آید. چون می توان به جرات گفت ایران بزرگترین تولید کننده زرشک مرغوب و درجه یک در جهان شناخته شده است و اکثر کشور هایی که زرشک را مصرف می کنند سعی می کنند از سرزمین ایران زرشک مورد نیاز خود را تامین کنند.
زرشک انواع مختلفی دارد اما معمولا نوع دانه پفکی آن برای صادرات در نظر گرفته می شود. زرشک هم به صورت بسته بندی و هم به صورت کارتنی و فله ای برای کشور های مختلف فرستاده می شود و این امر بستگی به درخواست مشتری در این مورد خواهد داشت.
قیمت زرشک صادراتی در تهران
تهران به دلیل این که جزو کلان شهر های ایران است و به عنوان پایتخت کشور شناخته می شود انواع خشکبار درجه یک در آن یافت می شود. خیلی از محصولات صادراتی نیز اول وارد تهران می شود و بعد از این شهر بزرگ، روانه مرزهای کشور می گردد.
قیمت زرشک بسته بندی صادراتی در بازارهای تهران بسته به نوع زرشک و وزن هر بسته متغیر خواهد بود اما مشتریان می توانند به میزان دلخواه این محصول را از بازارهای تهران خریداری نمایند زیرا میزان وفور زرشک صادراتی در این شهر بالا می باشد.
اما در کل قیمت زرشک صادراتی بسته بندی به علت در بر داشتن هزینه های اضافه، کمی گران تر از زرشک فله ای می باشد و این یعنی مشتریان باید هزینه بیشتری را برای تهیه این محصول در نظر داشته باشند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09158691003
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد توسط سایت درسینا با بهترین کیفیت و …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید.