خشکبار درسینا
خانه / درسینا / قیمت عمده آلو خشک برقانی در ایران

قیمت عمده آلو خشک برقانی در ایران

آلو خشک شده برقانی دارای خواص بی نظیری می باشد که همین موضوع سبب شده اغلب افراد در ایران جویای قیمت روز این محصول باشند.
آلو برقانی نمونه ای از آلو می باشد که ریز تر از آلو زرد بوده که پوست آن به رنگ ارغوانی و سیاه می باشد و در صورتی که به موقع چیده شود گوشتی سفت دارد.
این نوع آلو به دلیل این که ریز است اغلب پوست آن جدا نمی شود و بعد از شستشویی دقیق با پوست در آفتاب چیده می شوند تا خشک شوند و به بازار عرضه گردد.
طی تحقیقات فراوانی که متخصصان در انواع مدل های میوه آلو انجام داده اند به این نتیجه رسیده اند که مصرف آلو برقانی تاثیر بالایی در رفع یبوست دارد. همچنین مصرف آن در صبح ناشتا معده را شستشو می دهد و به سلامت دستگاه گوارش بسیار فایده می رساند.
اما از مهمترین خواص این میوه کوچک این است که مصرف آن استخوان ها را محکم می کند و این موضوع می تواند برای افرادی که به بیماری آرترزو و پوکی استخوان مبتلا هستند بسیار سود مند باشد.
قیمت آلو خشک
آلو خشک برقانی رنگی سیاه دارد و به دلیل سفارش بالایی که دارد اغلب به صورت عمده به فروش می رسد. مشتریان باید برای دانستن قیمت عمده و به روز این محصول گشتی در بازار داشته باشند و بتوانند با پیدا کردن یک مرکز فروش قدرتمند خشک شده این نوع آلو را تهیه کنند.
قیمت عمده این محصول در بازارهای ایران متفاوت است. در صورتی که شهری که از آن خرید می کنیم خود، تولید کننده این محصول باشد قیمت ها مناسب تر، و در صورتی که از شهر دیگری آن را را تهیه کنیم باید هزینه بیشتری را برای خرید آلو خشک برقانی در نظر بگیریم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09158691003
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد توسط سایت درسینا با بهترین کیفیت و …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید.