خشکبار درسینا
خانه / درسینا / قیمت عمده انواع بادام خام تازه

قیمت عمده انواع بادام خام تازه

بادام انواع گوناگونی را در جهان دارا می باشد و خیلی از مراکز فروش سعی می کنند تا نوع خام و تازه هر یک را با قیمت عمده در اختیار متقاضیان قرار دهند.
در کل بادام در جهان به سه دسته کلی تقسیم می شود. بادام زمینی، بادام هندی و بادام درختی. بادام زمینی در میان انواع بادام قیمت مناسب تری را به خود اختصاص داده است اما در عوض بادام هندی از نرخ بالایی برخوردار است و در دسته خشکبار گران قیمت قرار می گیرد.
بادام درختی نیز خود دارای سه مدل پوست کاغذی، سنگی و مامائی می باشد که هر یک از آنها دارای ویژگی های منحصر به فرد خود می باشند.
قیمت انواع بادام تازه
اغلب مشتریانی که به صورت عمده تمایل دارند بادام را تهیه نمایند به دنبال نوع خام و تازه آن هستند تا در صورت لزوم خودشان آنها را بو بدهند و با طعم های مختلفی مانند آبلیمویی، زعفرانی و نمکی راهی بازار نمایند.
برای مشتریان بسیار اهمیت دارد که محصولی را که می خواهند خریداری نمایند تازه باشد. بادام به دلیل این که انواع مختلفی را دارا می باشد با قیمت های مختلفی عرضه می گردد و نمی توان برای تهیه یک کیلو بادام هندی هزینه ای معادل خرید یک کیلو بادام درختی را در نظر داشت.
تهیه انواع بادام خام تازه در نرخ های گوناگون و مناسب از طریق سایت های اینترنتی نیز امکان پذیر است و مشتریان از سراسر کشور می توانند از این طریق محصول مورد نیاز خود را خریداری نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09158691003
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد توسط سایت درسینا با بهترین کیفیت و …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید.