خشکبار درسینا
خانه / توت / توت خشک / قیمت عمده توت خشک صادراتی مشهد

قیمت عمده توت خشک صادراتی مشهد

توت خشک صادراتی مشهد از درجه کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و نرخ بالای را به خود اختصاص داده است اما قیمت عمده این محصول در بازار کمی متفاوت خواهد بود.

لیست قیمت توت خشک

توت خشک مشهد

توتی که در نواحی اطراف مشهد پرورش می یابد از نوع توت رسمی می باشد. افرادی که در این زمینه فعالیت دارند می دانند که توت خشک مشهد از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و در دسته خشکبار صادراتی ایران قرار می گیرد.
توت جمع آوری شده مشهد از نواحی مختلفی مانند زشک، جاغرق، طرقبه، شاندیز، کنگ، نغندر و عنبران می باشد. این نوع توت خشک بسیار خوش طعم است و از شیرینی مناسبی برخوردار است و خوردن آن با چای خالی از لطف نیست.

قیمت عمده توت خشک

توت خشک صادراتی

با وجود این که توت خشک صادراتی مشهد از قیمت بالایی برخوردار است اما خرید این محصول به صورت عمده سبب می گردد تا نرخ نهایی آن بسیار مقرون به صرف تر باشد و هزینه های خریدار تا حدی پائین بیاید.
توت خشک صادراتی مشهد باید حتما رنگی عسلی داشته و یکدست باشد. البته برخی از کشور های همسایه مانند عراق، توت خشک رسمی درجه پائین را نیز سفارش می دهند و می توان گفت توت صادراتی مشهد دارای چندین درجه می باشد که طبق خواسته مشتری نوع دلخواه انتخاب و ارسال خواهد شد.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09158691003
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت توت خشک درجه یک

توت خشک درجه یک از کجا خرید نماییم؟

برای بسیاری از افراد این سوال مطرح است که توت خشک درجه 1 را از …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید.