خشکبار درسینا
خانه / درسینا / قیمت عناب مرغوب درشت

قیمت عناب مرغوب درشت

عناب میوه ای است گرمسیری و پر خاصیت، شبیه به زیتون که قیمت آن بر اساس مرغوب بودن و درشت بودن بسیار متفاوت می باشد.
عناب میوه ای است گرمسیری که به دلیل مقاوم بودن در برابر کم آبی در اکثر نقاط ایران قابل کشت و رویش می باشد ولی عنابی که در خراسان جنوبی و شهر های مختلف آن می روید بسیار مرغوب تر و درشت تر از سایر نقاط بوده و از قیمت های به نسبت بالاتری برخوردار هستند.
این میوه پرخاصیت که در موسم فصل پاییز به بار می نشیند در ابتدا سبز بوده و بعد از این که به مرز رسیده شده می رسد به رنگ قرمز در می آید.
عناب در مناطق بسیار زیادی از قاره کهن آسیا روییده و در هر کشوری به یک نحوه خاص آن را مورد استفاده قرار داده و از خواص بی نظیر آن بهره مند می گردند.
مرغوب بودن عناب به درشت بودن و ریز بودن آن محدود نمی شود بلکه موارد دیگری هم هستند که به مرغوب بودن این میوه کوچک کمک شایانی می نمایند.
قبمت عناب مرغوب
از دیدگاه بسیاری از افراد هر چقدر عناب درشت تر و قرمز تر باشد به گونه ای که سرخی آن متمایل به سیاهی باشد این میوه مرغوب تر بوده و از قیمت بالاتری برخوردار خواهد بود.
عناب در بین مردم سایر کشور های آسیایی به خرمای چینی معروف بوده و اکثر این کشور ها به خواص دارویی این میوه کوچک واقف بوده و آنرا مورد استفاده قرار می دهند.
با مراجعه به بازار شما می توانید گونه های مختلف عناب را مشاهد کرده که با قیمت های متفاوتی به فروش می رسند.
مرغوب بودن عناب از دیدگاه افراد مختلف با یکدیگر متمایز بوده و هر کسی با توجه به گمان و حدس خود یک مدل از هناب را از سایر مدل های دیگر مرغوب تر می داند به گونه ای که برخی درشت بودن و بعضی قرمز بودن را نشانه مرغوب بودن عناب می دانند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09158691003
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد توسط سایت درسینا با بهترین کیفیت و …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید.