خشکبار درسینا
خانه / درسینا / قیمت فندق بو داده مخصوص آجیل

قیمت فندق بو داده مخصوص آجیل

فندق بو داده مخصوص آجیل در کیفیت های مختلفی در بازار یافت می شود اما مشتریان اغلب به دنبال نوع تازه و با کیفیت این محصول هستند که با قیمت منصفانه ای عرضه گردد.
فندق میوه جنگلی بسیار کوچکی است که در برخی از نواحی مختلف ایران به خصوص در شمال کشور رشد و نمو می کند و دوای بسیاری از بیماری های اعصاب و روان به شمار می رود.
این میوه کوچک می تواند برای کودکان و بزرگسالان مفید باشد. با وجود این که نوع خام این میوه خشک ارزش غذایی و درمانی بیشتری را در خود دارد اما با این وجود خیلی از افراد دوست دارند تا نوع بو داده آن را تنها و یا به صورت مخلوط در آجیل میل نمایند و از خواص پر ارزش آن بهرمند گردند.
فندق مخصوص آجیل
شاید به جرات بتوان گفت که خرید و فروش فندق در ایران در ایام نزدیک به عید نوروز از بقیه بازه های زمانی در طول سال بیشتر انجام می شود و مشتریان بیشتری به دنبال تهیه این میوه خشک کوچک راهی بازارها می شوند.
فندق در این ایام بیشتر بو داده آن در بازار موجود بوده تا به صورت تنها و یا همراه با مغز های دیگر به عنوان آجیل عید فروخته شود. فندق بو داده طعمی بسیار عالی دارد و هضم آن نسبت به نوع خامش آسان تر می باشد برای همین اغلب افراد سعی می کنند تا نوع بو داده آن را تهیه نمایند.
قیمت فندق بو داده نسبت به نوع خام آن کمی گران تر است و این به دلیل فرآیندی است که بر روی فندق صورت می پذیرد تا نمک دار و بو داده شود و طعمی عالی به خود بگیرد.
مشتریان باید دقت لازم را به خرج دهند تا فندق بو داده ای را که تهیه می کنند حتما تازه باشد در غیر این صورت ممکن است طعمی بسیار بدی داشته باشد و در میان آنها مغزهای فاسد دیده شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09158691003
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد توسط سایت درسینا با بهترین کیفیت و …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید.