خشکبار درسینا
خانه / درسینا / قیمت فندق تازه بو داده در بازار

قیمت فندق تازه بو داده در بازار

فندق از جمله خشکباری است که قیمت بو داده تازه آن در بازار بسیار مورد توجه خریداران می باشد و آنها تمایل دارند که از قیمت آن اطلاع داشته باشند.
فندق میوه ای است گرد با پوست قهوه ای تیره که بسیار در بازار خشکبار ایران مورد خرید و فروش واقع شده و خریداران بسیاری تمایل دارند که از قیمت انواع خام و یا تازه بو داده آن اطلاع داشته باشند.
فندق بو داده در بازار بسیار موجود بوده و امکان دارد که حداقل بین دو تا سه سال از بو داده شدن آن گذشته باشد که این امر سبب می شود که طعم مغز آن تا حدودی به سمت تلخی گرایش پیدا کرده باشد از این رو خریداران تمایل دارند که فندقی را خریداری نمایند که تازه بود باشد و به تازگی بو داده شده باشد.
قیمت فندق در بازار
فندق از قیمت های متنوعی در بازار بر خوردار بوده و عوامل مختلفی در پایه گذاری قیمت، در آن دخیل می باشند.
عواملی که در قیمت گذاری فندق در بازار دخیل هستند عبارت هستند از درشتی، ریزی، خام بودن، بو داده بودن، تازه بودن و یا کهنه بودن که هرکدام به طور جداگانه تاثیر مثبت و یا منفی خود را بر روی قیمت فندق در بازار خواهند گذاشت.
آنچه که مسلم است قیمت فندق تازه بو داده در بازار از سایر موارد دیگر به خاطر کیفیت و مرغوبیت بی نظیری که دارد بیشتر می باشد. فندق های تازه بو داده یک پای ثابت آجیل های ایرانی در مهمانی ها و دورهمی های شب های بلند و سرد زمستان به شمار می رود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09158691003
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد توسط سایت درسینا با بهترین کیفیت و …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید.