خشکبار درسینا
خانه / درسینا / قیمت فندق خام بسته کیلویی

قیمت فندق خام بسته کیلویی

فندق خام اغلب به صورت بسته در بازار یافت می شود و قیمت تهیه این محصول به صورت کیلویی می تواند تاثیر به سزایی را در نرخ نهایی این میوه خشک داشته باشد.
فندق هایی که در بازار های شهر های ایران خرید و فروش می شوند دارای نمونه های مختلفی می باشند. برخی از آنها خام و برخی بو داده می باشند. فندق های خام اغلب همه به صورت بسته برداشت می شوند اما برخی از آنها نیز وجود دارند که باز هستند و مغز آنها نمایان است.
اکثر مشتریان بر این باورند که فندق های بسته دارای مغز با کیفیت تری می باشند زیرا در معرض هوا قرار نمی گیرند و در ضمن نگه داری آنها مشکل نیست.
قیمت فندق خام
اکثر مشتریان حتی آنهایی که فندق بو داده را لازم دارند سعی می کنند تا این میوه خشک و کوچک را به صورت خام خریداری نمایند و بعد خودشان آن را بو بدهد. تهیه فندق خام از نظر سلامت محصول تضمین بیشتری را دارد و از نظر قیمت نیز برای مشتریان مقرون به صرفه تر می باشد.
در صورتی که فندق بسته خام، به صورت کیلویی و عمده تهیه شود در پائین آوردن هزینه های خریدار تاثر گذار خواهد بود. مسلما هر چه میزان سفارش مشتریان در هنگام خرید این میوه خشک بالاتر باشد، قیمت ها سرشکن می شود و باعث می شود تا هر دو طرف معامله از دریافت سود خوب بی نصیب نمانند.
اما در کل قیمت فندق خام بسته، مناسب تر از انواع بو داده آن می باشد و این امر باعث شده تا اکثر مشتریان در هنگام خرید این محصول به دنبال نوع تازه و بو نداده آن باشند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09158691003
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد توسط سایت درسینا با بهترین کیفیت و …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید.