خشکبار درسینا
خانه / درسینا / قیمت فندق خام خارجی در بازار

قیمت فندق خام خارجی در بازار

فندق خام از محصولاتی است که گونه خارجی آن در بازار ایران با قیمت های متنوعی موجود بوده که اطلاع از این قیمت ها برای بسیاری از خریداران دارای اهمیت می باشد.
فندق خام در زمره خشکباری هست که نمونه های خارجی و وارداتی آن در بازار کشور ما فراوان موجود بوده و با قیمت های بسیار خوب و مناسبی در اختیار خریداران قرار می گیرد.
وجود فندق خام خارجی در بازار کشور ما بدین منظور نیست که این محصول در ایران کاشت و برداشت نمی شود، به هیچ عنوان، بلکه فندق از خشکباری است که در مناطقی از ایران تولید می گردد ولی با این وجود باز هم هستند افرادی که تمایل دارند تا فندق خام را گونه خارجی آن تهیه نمایند.
قیمت فندق خام خارجی
فندق خام خارجی در بازار کشور ما با توجه به مراحلی که برای ورود این محصول به بازار ایران طی می کند از قیمت های برخوردار خواهد بود.
با سری به بازار خشکبار در کشور متوجه خواهید گردید که فندق های خام خارجی موجود، هر کدام با توجه به کیفیت و مرغوب بودن قیمت های گوناگونی دارا هستند.
عمده فندق خام خارجی از ترکیه وارد بازار کشور ما می شود که قیمت این محصول با توجه به وارداتی بودن آن به مراتب از گونه های داخلی آن بالاتر بوده ولی همین برچسب خارجی بودن کمک بسیار خوبی به فروش آن در بازار خشکبار کشور ما نصیب آن گردانیده است و افراد بسیاری هستند که به طرق مختلف سعی دارند تا از قیمت این محصول در بازار داخلی آگاه گردند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09158691003
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد توسط سایت درسینا با بهترین کیفیت و …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید.