خشکبار درسینا
خانه / آلبالو / آلبالو فریزری / قیمت میوه آلبالو فریز شده اصفهان

قیمت میوه آلبالو فریز شده اصفهان

میوه آلبالو فریز شده اصفهان کیفیت خوبی دارد و خیلی از مشتریان در کشور دوست دارند تا بتوانند با تامین کنندگان قوی در این زمینه ارتباط داشته باشند و محصول خود را با قیمت مناسب تهیه نمایند.
آلبالو در فصل پائیز و زمستان که به صورت تازه در بازار یافت نمی شود به شکل فریز شده به مشتریان عرضه می گردد تا آنها نیز بتوانند به تولید محصولات مختلف که از این میوه تهیه می شود ادامه دهند.
آلبالو برای این که فریز شود ابتدا باید شسته شود و بعد در درجه ای مناسب داخل سرخانه یا فریزر های بزرگ گذاشته شود تا کیفیت خود را حفظ نماید. در مناطقی چون اصفهان اغلب آلبالوی تازه را فریز می کنند و کمتر آن را به صورت خشک شده به مشتریان خود ارایه می دهند.
قیمت آلبالو فریز شده
مسلما وقتی میوه ای در داخل سردخانه نگهداری می شود با مبلغ بیشتری به مشتریان عرضه می شود. اما چون در فصل های سرد سال آلبالوی تازه در بازار موجود نیست خیلی از مشتریان حاضرند برای تهیه این محصول هزینه بیشتری را پرداخت نمایند.
اغلب مشتریان آلبالو فریز شده اصفهان، کارخانه داران و برند های معروف تولید مربا و کمپوت می باشند که تلاش می کنند بتوانند با تهیه آلبالوی منجمد روند تولید محصولات خود را ادامه دهند و مشتریان خود را در بازارها از دست ندهند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09158691003
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید آلبالو فریزری

خرید آلبالو فریزری مرغوب مشهد با کیفیت بالا

خرید آلبالو فریزری مرغوب مشهد با کیفیت بالا از طریق مراکز فروش این محصول به …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید.