خشکبار درسینا
خانه / درسینا / قیمت میوه آلو خشک خورشتی

قیمت میوه آلو خشک خورشتی

میوه خشک آلو خورشتی به سبب به وجود آوردن طعمی ملس در غذا بسیار پر طرفدار است و می توان برای استفاده بیشتر از این محصول نوع ارزان قیمت آن را تهیه نمود.
آلو خشک در ایران چندین نمونه مختلف دارد و هر کدام از آنها دارای مصرف مخصوص به خود هستند اما می توان این موضوع را بیان داشت که نوع خورشتی آن بیش از بقیه در ایران خریداری می شود.
یکی از بهترین غذاهایی که می توان با این میوه خشک درست نمود خورشت آلو می باشد. البته از این آلو در طبخ خوراک های بسیار خوشمزه و غذاهای سنتی نظیر کوفته و تاس کباب نیز استفاده می کنند.
آلو می تواند فوائد بسیار خوبی را به بدن افراد برساند برای همین در خیلی از مراکز درمانی و بیمارستان ها نیز تلاش می کنند تا از آلو در غذای بیماران استفاده کنند و آنها را در بهبود حالشان بدین ترتیب یاری رسانند.
قیمت میوه آلو خورشتی
آلو خورشتی به دلیل این که در درجه بندی های مختلفی تولید می گردد از قیمت های گوناگونی برخوردار است و بدین ترتیب مشتریان می توانند برای خرید نوع ارزان قیمت آلو خورشتی اقدام نمایند.
آلو خورشتی هایی که مقداری ریز هستند و بیشتر به صورت فله ای در اختیار مشتریان قرار داده می شود از نوع ارزان قیمت این محصول هستند و خیلی از ارگان هایی که برای تعداد افراد زیادی می خواهند خورشت و خوراک های مختلف که در آن آلو داشته باشد را درست کنند اغلب به دنبال خرید این نوع آلو می باشند.
آلو های خورشتی که دارای اندازه کوچکی هستند از نظر رنگ و مزه عالی هستند فقط چون کمی ریز ترند با نرخی بسیار مناسب به مشتریان عرضه می شوند و می توان برای تهیه آنها با مراکز خاصی در ارتباط بود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09158691003
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد توسط سایت درسینا با بهترین کیفیت و …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید.