خشکبار درسینا
خانه / توت / توت خشک / قیمت هر کیلو توت خشک سفید مرغوب یزد

قیمت هر کیلو توت خشک سفید مرغوب یزد

توت خشک سفید مرغوب یزد به دلیل این که هر کیلو از آن قیمت مناسبی دارد زیاد سفارش داده می شود اما باید برای تهیه این محصول تنها به برخی مراکز خاص مراجعه داشت.
توت علاوه بر این که در مناطق ییلاقی به عمل می آید در برخی از نواحی گرمسیری مانند یزد نیز رشد می کند اما این امری طبیعی است که میوه توت به عمل آمده در مناطق سرد با میوه توت مناطق گرمسیر متفاوت باشد.
توت خشک شده یزد با این که بسیار خشک است اما نسبت به توت خشک شده برخی از نواحی گرم دیگر مزه ای شیرین تر دارد و قیمت بسیار مناسب تری را نسبت به توت های خشک رسمی به خود اختصاص می دهد و از نظر اندازه نیز ریز تر می باشد.
توت خشک مرغوب یزد
به توت خشکی مرغوب گفته می شود که تمیز باشد و دارای رنگی روشن و عسلی باشد که به اصطلاح به آن توت خشک سفید می گویند. توت خشک را نیز از لحاظ کیفیت به درجه بندی های مختلفی تقسیم می کنند اما چون نرخ توت خشک یزد در بازار مناسب است خیلی از مشتریان در هنگام تهیه توت خشک به سراغ محصول یزد می روند.
توت خشک مرغوب یزد در تمام بازارهای کشور یافت نمی شود اما برخی از مراکز که به صورت حرفه ای در کار خرید و فروش توت خشک هستند می توانند این محصول را با قیمتی مناسب و کیفیت بسیار بالا به مشتریان خود عرضه نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09158691003
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت توت خشک درجه یک

توت خشک درجه یک از کجا خرید نماییم؟

برای بسیاری از افراد این سوال مطرح است که توت خشک درجه 1 را از …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید.