خشکبار درسینا
خانه / درسینا / قیمت پسته بو داده درجه یک کرمان

قیمت پسته بو داده درجه یک کرمان

پسته کرمان یکی از رقم های درجه یک و بی نظیر این محصول به شمار می رود و به همین دلیل قیمت آن به نسبت همه همتایاناش بالاتر می باشد.
در کشور ما ایران مناطق در چند استان خاص درخت پسته به بار نشسته که هر مدام از آنها نسبت به یکدیگر دارای مزیت های منحصر به فردی هستند اما آنچه مسلم است پسته ای که در کرمان به بار می شنیند از نظر در جه کیفی نسبت به سلیر همتایان خود در استانه های دیگر از مرغوبیت بالاتری برخوردار بوده و درجه یک محسوب می شود.
پسته به صورت خام و بو داده در بازار موجود بوده که پسته بو داده کرمان به خاطر تبحر خاص مردم این شهر در زمینه بو دادن و شور کردن پسته واقعا درجه یک بوده و بسیار خوشمزه می باشد.
قیمت پسته بو داده
قیمت پسته بو داده نسبت به پسته خام بالاتر بوده و هر رقم از پسته های بو داده موجود در بازار نسبت به دیگری از قیمت متفاوتی برخوردار می باشند.
استان کرمان به خاطر برخورداری از حجم وسیع باغات زیر کشت پسته توانسته از طرق مختلف و با فروش مدل های خام و بو داده پسته های درجه یک خود هر ساله سود سرشاری را از فروش پسته نصیب باغداران خود نماید.
یکی از محصولاتی که در استان کرمان نوع درجه یک و مرغوب آن را می توان با قیمت های بسیار مناسب از سایر شهر های دیگر خریداری نمود پسته بو داده و درجه یک ان می باشد.
قیمت ارقام مختلف پسته چه خام و بو داده با توجه به کیفیت پسته و درجه یک بودن آن با یکدیگر تفاوت های چشمگیری دارد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09158691003
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد توسط سایت درسینا با بهترین کیفیت و …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید.