خشکبار درسینا
خانه / درسینا / قیمت کشمش پلویی ریز طلایی

قیمت کشمش پلویی ریز طلایی

کشمش پلویی ریز طلایی ظاهر بسیار خوبی را دارد و می توان برای تهیه نوع قیمت مناسب آن در حجم های مختلف از طریق بازارهای آنلاین اقدام نمود.
کشمش پلویی همان طور که از نام آن پیداست در هنگام طبخ برنج مورد استفاده قرار می گیرد و در ایران این نوع غذا بسیار طرفدار دارد و از گذشته تا به حال از کشمش در عدس پلو و غذاهای این چنینی استفاده می کردند.
کشمش پلویی در رنگ های تیره و روشن در بازار یافت می شود اما خیلی از مشتریان به دنبال نوعی از آن هستند که دارای رنگی طلایی باشد. رنگ طلایی کشمش به نوع خشک کردن آن بر می گردد و اندازه آن به دانه ریز بودن انگور مرتبط می باشد.
قیمت کشمش پلویی ریز
کشمش پلویی ریز که دارای رنگی طلایی باشد معمولا از قیمت بیشتری نسبت به نمونه های دیگر برخوردار است اما می توان برای تهیه کشمش پلویی ریز قیمت مناسب از طریق بازارهای آنلاین نیز اقدام نمود.
در این گونه تهیه کشمش، محصول از درجه کیفیت بالایی برخوردار می باشد اما به دلیل این که با واسطه کمتری و به طور تقریبا مستقیم به دست مشتریان می رسد نرخی مناسب تر دارد.
خیلی از مراکز بزرگ که برای پرسنل خود در تمام روزهای هفته تدارک غذا می بینند معمولا به دنبال مرکزی هستند تا بتوانند این محصول را با در نظر گرفتن هزینه ای مناسب تهیه نمایند تا بتوانند در طبخ غذاهایی نظیر پلو عدس از آن استفاده نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09158691003
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد توسط سایت درسینا با بهترین کیفیت و …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید.