خشکبار درسینا
خانه / درسینا / قیمت کیلویی کشمش مویز بی دانه

قیمت کیلویی کشمش مویز بی دانه

کشمش مویز در دو نوع دانه دار و بی دانه در بازار عرضه می شود که مشتریان برای تهیه کیلویی این محصول باید به مراکزی خاص مراجعه داشته باشند تا بتوانند آن را با قیمت مناسب خرید کنند.
مویز به کشمش بسیار پر فایده و سیاه رنگی گفته می شود که خوردن آن به صورت روزانه در برخی از احادیث و روایات ذکر شده است و این نشان دهنده این است که خوردن کشمش مویز چقدر می توان به سلامت افراد کمک کند.
طی تحقیقاتی که دانشمندان بر روی کشمش مویز داشته اند متوجه شده اند که مصرف مداوم این میوه خشک می تواند از بروز بیماری های بسیار خطر ناک جلو گیری کند و یا روند پیشروی آنها را کند نماید.
قیمت کشمش مویز
کشمش مویز در دو نوع دانه دار و بی دانه در بازار یافت می شود اما اکثر مشتریان به دنبال نوع بی دانه آن می باشند. در صورتی که متقاضیان بخواهد این محصول را با قیمتی مناسب تهیه نمایند باید با مراکزی خاص که کار عرضه خشکبار را به عهده دارند تماس بگیرند.
قیمت کشمش مویز به صورت کلی خیلی مناسب تر از قیمت آن به صورت جزئی خواهد بود و این امر مشتریان را ترغیب می کند تا محصول خود را در حجم بیشتری تهیه نمایند.
کشمش مویز بی دانه و دانه دار بسته به کیفیتی که دارند تعیین قیمت می شوند و مشتریان باید در هنگام خرید به گوشت دار بودن این گونه کشمش نیز دقت داشته باشند تا محصولی مرغوب را خریداری کند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09158691003
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد توسط سایت درسینا با بهترین کیفیت و …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید.