خشکبار درسینا
خانه / درسینا / قیمت گردو پوست کاغذی تازه در تهران

قیمت گردو پوست کاغذی تازه در تهران

گردو پوست کاغذی تازه در بازار تهران بسیار پر طرفدار است و قیمت نوع مرغوب و مغز سفید این محصول از همه نمونه ها بالاتر به نظر می رسد.
در میان نمونه های گردو که در بازار یافت می شود نوع پوست کاغذی بیشتر متقاضی دارد. این نوع گردو به دلیل این که خیلی زود پوستش از مغز آن جدا می شود بیشتر تهیه می گردد و می توان برای به دست آوردن مغز گردو آن هم در حجم های بسیار بالا، با خرید این نوع گردو، وقت بسیار کمتری را صرف نمود.
قیمت گردو در تهران
گردو پوست کاغذی در تمام بازارهای خشکبار ایران به خصوص در کلان شهر تهران در قیمت های مختلفی یافت می شود. نکته ای که برای مشتریان در هنگام خرید گردو پوست کاغذی مهم است در درجه اول تازه بودن و در درجه دوم کیفیت بالای آن و داشتن مغزی سفید است.
مسلما گردویی که مغزی روشن و سفید تر دارد از طعم بسیار خوبی برخوردار است. قیمت نوع مرغوب این محصول از بقیه نمونه ها بیشتر است و مشتری باید این موضوع را بداند که برای به دست آوردن محصولی با کیفیت باید هزینه بیشتری را مد نظر داشته باشد.
در بازار تهران خرید و فروش این محصول در فصل های مختلف سال دیده می شود اما در هنگام برداشت گردو تازه می توان شاهد مشتریان بیشتری در بازار بود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09158691003
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد توسط سایت درسینا با بهترین کیفیت و …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید.