خشکبار درسینا
خانه / درسینا / قیمت گردو پوست کاغذی شهمیرزاد

قیمت گردو پوست کاغذی شهمیرزاد

گردوی پوست کاغذی شهمیرزاد از درجه کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و می توان برای کسب اطلاع از قیمت این محصول با مراکز معتبر در ارتباط بود.
شهمیرزاد شهری زیبا است که در استان سمان قرار دارد. نوع آب و هوای این منطقه سبب شده تا درختانی مانند گردو و آلو در آن به خوبی رشد و نمو کنند و بهترین محصول را بتوان از آنها برداشت نمود.
گردو انواع مختلفی را دارا می باشد که بهترین آن پوست کاغذی نام دارد. همان طور که از نام این محصول بر می آید خیلی راحت پوست آن جدا می شود. این موضوع سبب شده تا خیلی از مشتریان به دنبال خرید این نوع گردو بیشتر باشند.
قیمت گردوی شهمیرزاد
گردو هایی که در شهمیرزاد تولید می شوند اغلب کیفیت بسیار بالایی دارند و این امری طبیعی است که قیمت محصول برداشت شده در این منطقه بالاتر از نمونه های دیگر آن باشد.
آمار زیادی از گردوی این شهر برای صادرات در نظر گرفته می شود و این امر سبب شده تا این منطقه در رونق اقتصاد کشور نقش ارزنده ای را ایفا نماید.
گردو پوست کاغذی شهمیرزاد در بازارهای مختلف کشور به مشتریان عرضه می گردد اما خیلی از افراد ترجیح می دهند تا برای تهیه این محصول با قیمتی مناسب از مراکزی خرید کنند که در این شهر فعالیت دارند و سعی می کنند تا با واسطه کمتری این میوه خشک را به دست متقاضیان خود برسانند.
مسلما این گونه خرید سبب کاهش در قیمت ها می شود و باعث می شود مشتریان با هزینه کمتری گردوی شهمیرزاد را تهیه نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09158691003
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد توسط سایت درسینا با بهترین کیفیت و …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید.