خشکبار درسینا
خانه / توت / توت خشک / نرخ صادرات قیسی توت خشک سفید ایران

نرخ صادرات قیسی توت خشک سفید ایران

توت خشک سفید ایران به عنوان یک قیسی برای صادرات زیاد مورد سفارش قرار می گیرد و تولید آن در کشور به سبب تنوع بالا از نرخ های قیمت مختلفی برخوردار است.
توت خشک سفید را می توان محصولی به شمار آورد که تولید انحصاری آن در اختیار ایران قرار دارد. این قبضه کامل ریشه در شرایط جغرافیایی ایران دارد که زمینه ای بسیار مساعد را برای پرورش توت سفید در کشور محیا ساخته است.
قیسی توت خشک ایران
شرایط اقلیمی فرصت رشد کیفیت میوه توت سفید را فراهم ساخته و به دنبال آن خشک شده این میوه هم می تواند مرغوبیت خوبی را پیدا کند.
ایران در سراسر شهرهای خود تقریبا توانایی تولید توت سفید و قیسی توت خشک شده را دارد که البته هر یک از کیفیت متفاوتی برخوردار هستند.
تنوع کیفیت کمک می کند تا محصولات مختلفی با نرخ قیمت متفاوت قابل عرضه باشد و بازار های مختلف جهانی را نسبت به تامین این محصول راضی نگه دارد.
صادرات توت خشک سفید
قیسی توت خشک سفید در نقاط دیگری از جهان هم فرآوری می شود اما ایران تنها تولید کننده قدرتمند این محصول است.
حال اگر مشتری بخواهد محصولی با کیفیت های متفاوت و قیمت های مختلف را تهیه کند قطعا ایران مرکزی خوب خواهد بود.
صادرات توت خشک قیسی به شرق آسیا همچون چین زیاد مورد توجه است. ارمنستان، روسیه، عراق و یا کشورهایی همچون کانادا، از خریداران عمده توت خشک سفید ایران هستند که هر یک درجه ای متفاوت از این محصول را می پسندند.
نرخ صادرات به هر یک از آنها نیز بیشتر تابعی از کیفیت محصول می باشد که به صورت چشمگیری، تفاوت های بارزی در آنها می توان دید به نحوی که حتی اختلاف قیمتی حدود ۱۰ برابری هم با هم دارند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09158691003
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت توت خشک درجه یک

توت خشک درجه یک از کجا خرید نماییم؟

برای بسیاری از افراد این سوال مطرح است که توت خشک درجه 1 را از …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید.