خشکبار درسینا
خانه / درسینا / پخش عمده بادام زمینی غلاف دار آستانه

پخش عمده بادام زمینی غلاف دار آستانه

بادام زمینی غلاف دار آستانه یک محصول بسیار مرغوب می باشد که در برخی از مراکز خشکبار به صورت عمده در اختیار مشتریان و خرده فروشان قرار می گیرد.
شهرستان آستانه با توجه به شرایط محیطی و آب و هوایی خاص خود بستر مناسبی برای تولید بادام زمینی دارد و بادام زمینی غلاف دار آن به نسبت معروف می باشد.
بادام زمینی غلاف دار شکل طبیعی این محصول است قبل از جدا سازی پوسته اصلی که به آن اصطلاحا غلاف یا پیله گفته می شود از مغز بادام زمینی که در داخل این غلاف مستور می باشد.
پخش عمده بادام زمینی
مراکزی هستند که بادام زمینی غلاف دار آستانه را به صورت عمده از این شهر خرید نموده و به صورت خرده فروشی به پخش آن می پردازند.
بادام زمینی غلاف دار حسن خوبی که دارد هم می شود آن را همراه غلافش بو داده کرد و هم می توان مغز را از پوسته غلاف دار آن جدا نموده و به صورت جداگانه به شور دادن آن اقدام نمود.
بادام زمینی غلاف دار به گونه ای است که می تواند به راحتی دو مغز کوچک بادام را در خود جای داده و همانند پیله ای دور آنها تنیده و آنها را در درون خود محافظت نماید.
پخش عمده بادام زمینی غلاف دار به دو صورت خام و بو داده در اکثر مراکز خرید و فروش خشکبار امکان پذیر بوده و می توان آن را با قیمت های مناسبی از این مراکز پخش عمده خریداری نمود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09158691003
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد توسط سایت درسینا با بهترین کیفیت و …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید.